Poznati svi polufinalisti plej-ofa MLS šampionata. Rano jutros po srednje evropskom vremenu u polufinalu su se Minesota Junajted i Portland Timbers.

Minesota je demolirala ekipu San Hose rezultatom 4:1. Lod i Hajs su praktično rešili pitanje pobednika već u prvom poluvremenu pošto su pogađali u 20. i 21. minutu.

Na startu drugog dela utakmice, tačnije u 50. minutu, Erikson je iz penala smanjioo na 2:1 i to je bilo sve od fudbalera San Hosea.

Minesota je do ubedljive pobede došla preko Amarilja u 56. i Herstoun u 86. minutu.

U drugoj utakmici Portland Timbers pobedio je ekipu Njujork Siti sa 3:1.

Njujork je poveo golom Medine u 27. minutu, dok je Blanko izjednačio u 43. minutu.

Valeri u 65. i Polo u 76. minutu postavili su konačan rezultat i doneli polufinale Portlandu.

DRUGI POLUFINALISTA MLS LIGE JE ORLANDO Slavio tek nakon penala

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kviz | EP 06 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA po klubovima u kojima je igrao