Milan slavio, ali uz mnogo sreće!

milan-đenova-rezultat-golovi-ante rebić
Rebić je bio strelac u pobedi Milana(FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu na domaćem terenu u 31. kolu Serije A, pošto su savladali Đenovu 2:1.

Strelac gola za Milan bio je Ante Rebić u 13. minutu, izjednačenje je doneo Matija Destro u 37. minutu, da bi domaćin na kraju slavio uz mnogo sreće – autogolom Skamake.

Početak utakmice bio je baš po meri Stefana Piolija, Rebić je u svom prepoznatljivom stilu zatresao mrežu Đenove i najavio sigurnu igru i pobedu, ali…

Nakon nekoliko “dosadnih” minuta sve nas je razmrdao Destro, koji je glavom savladao Donarumu i doneo rezultatsko izjednačenje.

Trenutak odluke dogodio se u 68. minutu kada je posle kornera Skamaka neoprezno poslao loptu u sopstvenu mrežu nakon skok-duela sa Mariom Mandžukićem.

Milan se ovom pobedom približio vodećem Interu na svega osam bodova zaostatka, ali i meč više.

U narednom kolu Serije A, Milan dočekuje Sasuolo, dok će Đenova ugostiti Speciju.

ZVEZDINA DECA NA METI ITALIJANA! Ko je gledao Gavrića i Nikolića i kakav se problem krije u pregovorima?

Obavezno pogledajte:Fudbalski kviz | EP 34 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA