Burno je bilo posle utakmice Armanija i Bajerna u Evroligi. Zbog kašnjenja gostiju na konferenciju trener ekipe iz Milana Etore Mesina je reagovao zbog toga, čak je i opsovao.

Kako prenosi novinar Emilijano Karkija, Mesina je čekao da se njegov kolega Andrea Trinkijeri pojavi, ali kako se to nije desilo u roku od 20 minuta, on je počeo razgovor sa novinarima. Kada su ušli predstavnici nemačkog tima, počeli su da se žale, ali je onda uzvratio iznervirani Mesina. Objasnio je da je čekao, a zatim dodatno odbrusio.

Ako vam nije OK, idite kući. Želim vam je…. siguran let – kazao je Mesina i ironično zapitao italijanske novinare da li im treba prevod i nastavio sa “rafalom”

Igramo tamo (u Mihnenu) s njima, pobedimo ih (posle produžetka), a ja u novinama moram da pročitam da smo srećno pobedili. Sada je bio tehnički nokaut.

Onda je dao i umereniju vezanu za utakmicu u kojoj je njegov tim ubedljivo slavio.

-Mislim da smo odigrali dobro. Po meni je igrač utakmice bio Kajl Hajns, koji je stalnio napadao i pomagao nam da povedemo. Kada protivniku dozvolite samo 20 poena u dve četvrtine, a 35 u tri, morate da čestitate ekipi. Morate da ih volite jer rade kao ludi – kazao je Mesina čiji je tim na šestoj poziciji na tabeli sa 12-9 – kazao je strateg Armanija, a njegov kolega i zemljak Trinkijeri je naknadno rekao kako je on video meč u Milanu.

Armani je trenutno na šestoj poziciji na tabeli Evrolige sa učinkom 13-7. Bajern je šesti sa 12-9.

Lejkersi i dalje savršeni na strani, obračun Lebron – Janis pripao “kralju”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: CRVENA ZVEZDA vs BARCELONA | NBA 2K21 Predictor #28 | @Beki