MEGA POBEDILA ZVEZDU U TRILERU: Ivanović imao šut za pobedu!

Mega Mornar ABA liga

Pripremaju se domaći klubovi za predstojeću sezonu, a u posldenjoj proveri Mega Basketa protiv Crvene Zvezde bolja je bila domaća ekipa u neizvesnoj završnici rezultatom 74:73!

Ekipa crveno-belih igrala je u okrnjenom sastavu, s obzirom na to da na meču nije bilo šest standardnih prvotimaca.

Ukoliko mislite da Mega može da osvoji ABA ligu, Meridian vam nudi NAJVEĆU KVOTU NA SVETU – 38,61

Danas nisu na teren izašli Eron Vajt, Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Stefan Lazarević, Dejan Davidovac i Branko Lazić. Pa su tako šansu dobili talentovani Marko Gušić i Nemanja Popović.

Odlično prvo poluvreme odigrali su košarkaši Mege i na pauzu otišli sa prednošću od 11 poena razlike. Međutim sjajnu treću četvrtinu imala je Zvezda i preokrenula rezultat.

Uspela je četa Vlade Jovanovića da se uz dobru igru u odbrani vrati u susret u poslednjem kvartalu susreta.

Meč je ušao u uzbudljivu završnicu, vodila je Mega pola koša pre poslednjeg napada Crvene Zvezde, a opet dobrom odbranom uspela da spreči bivšeg igrača Ivanovića da pogodi šut za pobedu.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Karlo Matković sa 18 i Nikola Jović sa 16 poena.

Dok su timu crveno-belih najbolji poenterski učinak ostvarili Kalinić i Cirbes sa po 13 poena.

NAVIJAČI REKLI SVOJE: Ovo je pet najvećih pojačanja u ABA ligi! (FOTO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksa Avramović: Kod Obradovića se greške ne prave dva puta! | S01EP22