Pre samo nekoliko sati Andre Viljaš-Boaš kritikovao je Nemanju Radonjića, a srpski reprezentativac je umeo da odgovori. Na terenu, naravno.

Fudbaleri Monaka pobedili su na svom terenu Marsej sa 3:1, pa gosti nikako ne mogu biti zadovoljni, ali ono što nas više zanima jeste sjajan gol Radonjića.

Pokazao je srpski fudbaler da nije zaboravio da igra fudbal i da je zaslužio veću minutažu u timu i to samo nekoliko dana nakon kritika koje mu je uputio trener.

Marsej je već u 12. minutu došao do prednosti, i to preko Radonjića koji je primio sjajnu loptu malo izvan šesnaesterca i šutirao po sredini gola, te golman Monako nije imao šanse.

nemanja radonjić-marsej-golovi
Radonjić je ponovo bio strelac u porazu Marseja (FOTO: Guliver Images)

Ipak, Monako je nakon primljenog gola zaigrao mnogo ofanzivnije, pa je došao do solidnih prilika preko Volanda i Jedera, ali se rezultat promenio tek u drugom poluvremenu.

Giljermo Maripan je sjajno reagovao nako kornera, šutirao glavom i pogodio za 1:1. I nakon izjednačenja nastavila se dominacija Monako, pa se stiče utisak da su slavili sasvim zasluženo.

U 75. minutu izveli su korner, a se našao na pravom mestu u pravo vreme i skrenuo loptu pravo u gol.

Sve do same završnice bilo je relativno mirno, a onda je tačku na utakmicu stavio Stevan Jovetić, sjajnim golom u drugom minutu sudijske nadoknade, pa Monako može biti i te kako zadovoljan novim bodovima.

U narednom kolu Lige 1, Monako će gostovati Nantu, dok će Radonjić i saigrači igrati protiv Lensa i to na gostujućem terenu.

Debi kakav se samo poželeti može: Pavlović strelac na prvoj utakmici za Serkl Briž

Obavezno pogledajte:Vaso Bakočević GIVEAWAY | Pare na McGregora! McGregor vs Poirier UFC 257