Marko Jevtović, fudbaler Konjaspora, postigao je najlepši gol karijere i to na gostovanju Fenerbahčeu.

Utakmica 8. kola turskog prvenstva završena je rezultatom 2:0, a srpski vezista, koji je u tursku stigao 2018. godine iz Partizana, postigao je vodeći gol za Konju u 67. minutu.

Lopta je nakon jednog centaršuta stigla do Marka Jevtovića koji je bez razmišljanja uradio makazice i ostavio golmana Bajindira potpuno nemoćnim.

Srpski vezista postigao je ujedno i svoj prvi gol u sezoni, a koliko je dobar bio govori i reakcija njegovih saigrača, koji su svi do jednog, uključujući i golmana, dotrčali da čestitaju.

Do kraja utakmice, Konjaspor je stigao i do drugog gola, a strelac je u 77. minutu bio Kravets.