Majstorija Radonjića: “Promešao” odbranu, pa zakucao loptu pod prečku

Selektor Rusije očekivao Nemanju Radonjića na terenu (Photo: Chung Sung-Jun/Getty Images)

Fudbaleri Marseja u prijateljskoj utakmici pobedili su Sent Etjen sa 2:1, a drugi gol bio je delo Nemanje Radonjića.

Naš reprezentativac postigao je fantastičan pogodak. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je primio loptu na levoj strani, potom ju je uneo u sredinu i oslobodio se dvojice čuvara, da bi onda sjajnim udarcem poslao loptu pod prečku.

Radonjić je ujedno bio i heroj trijumfa, jer je njegov gol bio pobedonosni u 74. minutu. Rođeni Nišlija je golom doneo Marseju trofej na turniru u Vašingotnu.

Tim sa “Velodroma” je prvi došao do prednosti u 12. minutu preko Dimitrija Pajea. Nije dugo rivalima trebalo da izjednače. To je u 17. minutu uradio Arno Nordin.

Deluje da se Radonjić nameće i da bi ovo mogla da bude njegova sezona i moga bi da postane jedan od nosilaca igre Marseja.