Fudbaleri Real Madrida doživeli su neočekivani poraz u prvom kolu Lige šampiona.

U prestonici Španije Šahtjor je pobedio rezultatom 3:2, zavaljujući prvom poluvremenu u kojem su stvorili veliku prednost.

Posle 45 minuta igre, rezultat je bio 3:0, a u nastavku je Real preko Luke Modrića stigao do prvog gola.

Zatim je Luka Jović napustio teren, a Vinisijus žunior, koji ga je zamenio postigao je gol posle samo 15 sekundi igre.

Kao i posle svake utakmice, na sajtu “Marke”, navijači mogu da ocenjuju nastupe igrača Reala, a srpski fudbaler loše je rangiran nakon meča protiv Ukrajinaca.

Jedino je Marselo, od svih ifrača Reala, lošije ocenjen od Jovića.

– Zidan mu daje više šansi nego cele prošle sezone, ali za sada Jović ne pokazuje veliku želju za uspehom u Madridu. Nije ga bilo na terenu, zamenjen je u drugom poluvremenu – navodi “Marka”.

Dakle, samo je jedan saigrač ispod Jovića, ali ispod je i Zidan. Trener Real Madrida dopustio je da njegova ekipa izgubi od Šahtjora kojem je falilo deset fudbalera.

ZIDAN PREUZEO ODGOVORNOST: Moram da pronađem rešenje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksandar JOKER Ilić: Falilo mi je 3cm za KNOCKOUT | KSW 55