Tako to rade NAJBOLJI NAPADAČI! Jović strelac gola za preokret (VIDEO)

luka jović-ajntraht-volfsburg-bundesliga
Jović je bio strelac protiv Volfsburga (FOTO: Guliver Images)

Fudbaler Ajntrahta, Luka Jović, imao je bajkovit start u Frankfurtu, međutim, prošlo je gotovo dva i po meseca otkako je poslednji put bio strelac – sve do subote i 28. kola Bundeslige.

Srpski napadač je postigao četvrti gol u Bundesligi ove sezone i to u prvom poluvremenu utakmice protiv Volfsburga.

Ajntraht je kao domaćin prvo poluvreme završio rezultatom 2:1 nakon preokreta.

Prednost je Volfsburgu doneo Baku u šestom minutu, a izjednačenje je usledilo samo dva minuta kasnije kada je Kamada bio strelac.

Gol srpskog napadača možete pogledati OVDE.

Jović je preokret Ajntrahtu doneo u 27. minutu nakon prodora Andrea Silve i povratnog dodavanja.

Fudbaler Reala na pozajmici u nemačkoj ekipi je reagovao u maniru vrhunskih napadača, što zapravo i jeste. Iz prve je šutirao i savladao protivničkog golmana.

Drugo poluvreme donelo je puno uzbuđenja, a utakmica je završena pobedom Ajntrahta rezultatom 4:3.