Londonski derbi u polufinalu Liga kupa: Šta se najviše igralo u Meridianu?

Poketino bi mogao da zameni Sarija na klupi Juventusa (FOTO: David Ramos/Getty Images)

Ovog utorka se nećemo nagledati mnogo kvalitetnog fudbala, ali bar ćemo minuta u londonskom derbiju u polufinalu Liga kupu između Totenhema i Čelsija (21.00). Pogledajmo šta su to igrači u Meridianu najviše igrali kada je reč o duelu u prestonici Engleske.

Dva kluba su tek dva puta odmerili snage u prošloj godini, a Pevci su slavili u oba navrata rezultatom 3:1, a to je verovatno jedan od razloga zašto mnogi veruju da će večeras oba tima postići bar po jedan gol, po kvoti 1.66.

Takođe, na tiketu sa pet najigranijih igara nalazi se i ona da će prvi gol pasti do 27. minuta, što se plaća kvotom 1.85, kao i to da će na utakmici biti izvedeno više od devet kornera.

Uz to, kvota 1.80 rezervisana je za ukupno tri ili više golova, a interesantno je i to da igrači u Meridianu smatraju da će Majkl Oliver u jednom trenutku svirati jedanaesterac.

U drugom polufinalu sastaju se Mančester siti, koji je u četvrtfinalu eliminisao Lester, i Burton kako najveće iznenađenje u ovoj fazi takmičenja.