IZNENAĐENJE U PL: Hrabri Brentford otkunuo bod Liverpulu!

mohamed-salah-roberto-karlos-ramos
Liverpul je kiksnuo (FOTO: Heathcote/Getty Images)

Fudbaleri Liverpula remizirali su sa Brentfordom na gostovanju u fantastičnom meču šestog kola Premijer lige rezultatom 3:3.

Liverpul je u dosadašnjih pet kola primio samo jedan gol, da bi im debitant u Premijer ligi spakovao čak tri gola. Ipak, i pored toga, Liverpul je usamljen na čelu tabele.

Ekipa Tomasa Frenka došla je do gola uz pomoć Pinoka koji je na drugoj stativi dočekao loptu Ivana Tonija.

Međutim, ubrzo je Dijogo Žota skočio između rivalskih štopera posle centaršuta Hendersona i postavio 1:1. Mohamed Salah je ubrzo po početku drugog poluvremena preokrenuo svojim golom izbegavši ofsajd, da bi Janelt izjednačio na 2:2.

Snažan udarac demonstirao je Kurtis Džouns u 67. minutu duela. Imao je i sreće, jer je lopta zakačila Janelta na putu do gola i prevarila Raju.

Samo četiri minuta po ulasku, Joan Isa postavlja konačnih 3:3 za erupciju na “Komjuniti stadionu”.

SERIJA A: Inter promašio pobedu, Atalanta umalo kaznila

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23