Fudbaleri Liona su na svom Olimpiku demolirali ekipu Monaka rezultatom 4:1, u okviru osmog kola francuske Lige 1.

Golove za domaćina postigli su  Menfis Depaje, Karl Ekambi dva i Husem Auar, dok je za Monako jedini pogodak postigao Visam Jeder.

Prvo poluvreme je proteklo u potpunoj dominaciji ekipe Liona koja je u ovom delu igre postigla sva četiri pogotka i praktično rešila pitanje pobednika.

Mrežu Monaka načeo je Depaj u 12. minutu, a onda su redom pogađali Ekambi u 34., Auar u 41. i ponovo Ekambi u 44. minutu.

Sa rezultatom 4:0 za Lion se otišlo na predah.

Nakon pauze fudbaleri Monaka su izašli nešto agresivnije i odmah su u 49. minutu bili nagrađeni. Gol sa bele tačke je postigao kapiten Jeder za smanjenje rezultata na 4:1.

Do kraja utakmice i jedna i druga ekipa su imali prilike da promene rezultat, ali su mreže mirovale.

Rajkovićev Rems ubedljiv protiv Monpeljea, Le Talek “pocrveneo”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakocevic POBEDA KARIJERE! Šta je poručio svim hejterima posle NOKAUTA | PSYCHO DANCE