Mladost bolja na Banjici

fk mladost lučani
Mladost upisala pobedu foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

U nastavku 24. kola Linglong Super lige Srbije, na tri utakmice viđen je samo jedan pogodak. Do pobede su stigli fudbaleri Mladosti iz Lučana, na gostovanju Radu, 1:0.

Zlatibor iz Čajetine je na svom terenu odigrao 0:0 sa Voždovcem. Ipak, gostima nije bilo nimalo lako da ostanu neporaženi, obzirom da je Zlatibor imao više opasnijih prilika, ali na kraju remi.

Metalac i TSC su takođe igrali bez golova, ali je na ovoj utakmici gost imao inicijativu. Međutim, samo jedan šut u okvir gola nije dao rezultata, te su na kraju podelili bodove.

Mladost iz Lučana je na gostovanju Radu do pogotka vrednog tri boda stigla u 68. minutu. Domaćin je na Banjici bio opasniji rival, ređali su prilike, imali veći posed lopte, ali je ekipa Mladosti znala kako da sačuva prednost.

Čukarički jedva protiv fenjeraša, Novi Pazar deklasirao Mačvu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Zorana Arunović: Jedva čekam da putujem bez oružja! | MOJ UGAO #11