Fudbaleri Lila, ubedljivom pobedom, rezultatom 4:0, protiv Lensa, zatvorili su sedmo kolo francuske Lige 1.

Lil je sa nova tri boda vratio prvo mesto na tabeli, koje je na kratko uzeo PSŽ.

Iako je domaćin imao prednost na poluvremenu, pošto je Burak Jilmaz postigao gol u 11. minut, meč je rešen tek u nastavku.

Bamba je povisio na 2:0 u 47, a 10 minuta kasnije, Lens je ostao sa igračem manje. Drugi žuti karton zaradio je Gradit.

Ikone je postigao treći gol na meču u 69. minutu, a u 75, Mišelin je dobio direktan crveni karton, samo četiri minuta nakon što je ušao u igru.

Konačan rezultat postavio je Jaziki u 79. minutu.

ASTON VILA NE STAJE: Barkli srušio Lester u sudijskoj nadoknadi