Fantastičnu fudbalsku predstavu priredili su nam Nemačka i Švajcarska u četvrtom kolu Grupe 4, A Lige nacija. Utakmica koja je odigrana u Kelnu završena je rezulitatom 3:3!

Rano je do prednosti došla gostujuća ekipa, preko Marija Gavranovića, već u petom minutu utakmice, a, u 26. Frojler je fantastičnim lob udarem, povećao na 2:0.

Samo dva minuta kasnije, Timo Verner je smanjio na 2:1, ostavivši tako šansu svojoj ekipi u nastavku utakmice.

Nemačka je u drugom poluvremenu stigla do izjednačenja u 55. minutu. Gol je postigao Kaj Haverc, nakon greške odbrane Švajcarske.

Međutim, već u 57. minutu, novo vođsto gostiju. Ponovo je strelac bio Gavranović.

Konačan rezultat postavio je Serž Gnabri, fantastičnim pogotkom petom u 60. minutu utakmice.

U istom terminu svoju utakmicu Grupe 4 igrali su u Kijevu Ukrajina i Španija. Na tom susretu videli smo iznenađenje.

Domaćin je ispratio Špance kući bez ijednog boda.

“Crvena furija” nije iskoristila nadmoć na terenu i brojne šuteve prema golu rivala, dok je Ukrajina do pobede stigla uz samo tri šuta na celoj utakmici.

Strelac jedinog gola na meču bio je Viktor Tsigankov u 76. minutu.