Crvena zvezda je bila ubedljiva u duelu Lige Evrope sa Slovanom Liberec. Svoj doprinos su dala i dva Milana, Gajić i Borjan.

Rezultat na semaforu praznog stadiona “Rajko Mitić” bio je 5:1, a jedan od strelaca je bio i Milan Gajić. Zvezdin defanzivac je pogodio mrežu Čeha početkom drugog poluvremena.

-Posle dosta promašenih šansi, najzad pogodak. Drago mi je što je baš sada. Uspeli smo sve da iskontrolišemo, povedemo, imali smo šanse da rešimo utakmicu, ali primili smo gol. Usledio je dobar razgovor u svlačionici i posle je sve ispalo kako treba – kazao je Gajić, a saigračima se, takođe ispred kamera TV Arena sport, posebno zahvalio Milan Borjan.

Kapitenu i golmanu crveno-belih ovo je bio 150. meč u dresu kluba iz Ljutice Bogdana. Saigrači su mu čestitali na najbolji mogući način.

Gajić otkrio šta je bio ključ pobede, saigrači uveličali Borjanov jubilej
Nemanja Milunović i Milan Borjan tokom utakmice sa Slovanom Foto: Copyright: Pedja Milosavljevic/Starsport

Nismo očekivali da ćemo dati ovoliko golova, ali ekipa je odigrala sjajno i želeo bih da im se zahvalim na ovoj pobedi. Timski rad, timski duh, držali smo se svega što je mister (Dejan Stanković prim. aut) tražio od nas – kratko je prokomentarisao Borjan.

U nedelju, Zvezda će gostovati Radniku u utakmici Superligi Srbije, a u četvrtak će u Beograd doputovati Gent. Belgijanci su večeras izgubili od Hofenhajma sa 4:1 i jedini su tim u grupi L bez bodova. Nemci imaju šest, Srbi i Česi po tri.

Dok Zvezda “gazi” – Ben piše istoriju! Na redu je Darko Pančev!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najpopularniji SPORTOVI na svetu | Meridian Sport TV | PART 5