Volfsberger i Hofenhajm su u Ligi Evrope bili gosti, a oba tima su slavila identičnim rezultatom. Bilo je 4:1, a u strelce su se upisali Dejan Joveljić i Mijat Gaćinović.

Volfsberger je deklasirao znatno poznatijeg rivala, Fejenord, a konačan rezultat postavio je Joveljić iz penala. Inače, Austrijanci su poveli sa 2:0 u prvom poluvremenu, a te golove dao je Mihael Lindl u 4. i 13. minutu.

Pogledajte i kako je nekadašnji napadač Crvene zvezde izveo najstrožu kaznu.

Volfsberger trenutno ima četiri boda, CSKA i Dinamo Zagreb po dva, a Fejenord samo jedan.

Kao što je rečeno pogodio je i Gaćinović. Njegov pogodak je bio za 3:0, u 73. minutu.

Hofenhajm sada vodi na tabeli grupe L sa šest bodova. Zvezda ima tri, kao i Slovan. Samo je Gent bez osvojenog boda. Natrčao je na loptu i sa ivice kaznenog postigao efektan pogodak.

LIGA EVROPE: Arsenal ekspresno rešio utakmicu, ubedljiv je bio i AZ, iznenađenje u Rimu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najpopularniji SPORTOVI na svetu | Meridian Sport TV | PART 5