U TOTENHEMU SVE PO STAROM: Lids nastavlja da teroriše favorite!

lids-totenhem-premijer-liga-rezultat
Lids-Totenhem (FOTO: Guliver)

Lids je na domaćem terenu savladao Totenhem u 35. kolu engleske Premijer lige.

Tim koji sa klupe predvodi Marselo Bijelsa je savladao ekipu iz Severnog Londona rezultatom 3:1.

Prvi gol na meču postigao je Lids u 13. minutu utakmice, Stjuart Dalas je najbolje reagovao nakon odbijene lopte i postigao pogodak za rano vođstvo domaćeg sastava.

Nije se dugo čekalo na odgovor Totenhema, Dele Ali je pokazao zavidan pregled igre. Englez je odlično proigrao Sona koji je rutinski zatresao mrežu gola Lidsa.

U smiraj prvog dela igre, kada je delovalo da neće biti promene rezultata, Patrik Bamford je iskoristio svoje izvanredne golgeterske sposobnosti, i tako uspeo da postigne svoj 15 gol u sezoni.

Konačan rezultat postavio je Rodrigo u 84. minutu utakmice, i na taj način zapečatio sudbinu gostiju.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, pa je tako Totenhem sebi veoma zakomplikovao situaciju u borbi za Evropu, dok Lids suvereno stoji na sredini tabele.

Spursi se trenutno nalaze na šestoj poziciji Premijer lige sa samo dva boda ali i dve utakmice više od sedmoplasiranog Liverpula. Do kraja šampionata ima još tri kola.

ZVANIČNO – NEJMAR OSTAJE! Manja plata? Nema veze, tu su bonusi!

Obavezno pogledajte:Stefan Stojačić: Olimpijske igre su oduvek bile moj san! | SPORT FOKUS