Fudbaleri Levantea su na svom terenu remizirali sa ekipom Selte rezultatom 1:1, u okviru sedmog kola La Lige.

Gol za domaćina postigao je Marti Roge, dok je za Seltu precizan bio Serhio Kareira

Nezanimljivo prvo poluvreme je proteklo u igri uglavnom na sredini terena, nervozi fudbalera, pokazana čak tri žuta kartona, i bez ozbiljnijih ataka na bilo koji gol.

Tako da se na pauzu otišlo sa početnim rezultatom 0:0.

Samo što je sudija dao znak za početak drugog dela Nolito je napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru i arbitar je dosudio penal.

Ovaj nenadani poklon Roge je lagano realizovao za 1:0 za Levante.

Nije se dugo čekao odgovor fudbalera Selte koji su u 52. minutu preko Kareira došli do izjednačenja. On je ispratio centaršut svog saigrača Denisa Suareza i zatresao mrežu golmana Levantea.

U nastavku utakmice blagu inicijativu je imala ekipa Levantea, čak je i u nadohnadi vremena pogodila mrežu Selte, ali je VAR poništio gol zbog ofsajda.

Konačan rezultat utakmice je bio 1:1.

De Jong: Mesi je najbolji i moramo da mu se prilagođavamo

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DAMJAN SAVANOVIĆ vs IGOR NISTOR | MEGDAN FIGHTING 7 MMA 2020