LESTER I NAPOLI PODELILI BODOVE: Derbi Lige Evrope završen nerešenim rezultatom, Kostić ponovo asistirao!

premijer liga-lester-
Lesteru bod protiv Napolija! (PHOTO: Laurence Griffiths/Getty Images)

Završeno je prvo kolo Lige Evrope! U derbiju kola Lester je na svom terenu igrao nerešeno sa ekipom Napolija 2:2, dok je zanimljivo bilo i na susretu PSV-a i Real Sosjedada!

Lester nije uspeo da dođe do sva tri boda na domaćem terenu protiv najvećeg rivala u grupi Napolija.

Ukoliko mislite da Lester može da osvoji Ligu Evrope, Meridian vam nudi NAJVEĆU KVOTU NA SVETU – 10,00

Sjajno su “lisice” otvorile meč i već u 9. minutu poveli golom Pereza na odličnu asistenciju Barnsa!

Gosti su nakon primljenog gola preuzeli inicjaticvu ali nisu uspeli da dođu do izjednačenja u prvom poluvremenu.

Nastavio je Napoli da napada gol Lestera i u drugom poluvremenu, ali je ipak domaćina stigao prvi do gola u nastavku meča.

Asistent kod prvog gola Barns, sada se našao u ulozi strelca nakon sjajne lopte Ihenača!

Taman kada su svi pomislili da je pitanje pobednika rešeno gosti su se vratili u igru. Samo pet minuta nakon drugog primljenog gola Napoli smanjuje prednost na 2:1 golom Osimena, a isti igrač postavlja konačan rezultat pred sam kraj meča za 2:2.

PSV je na svom terenu dočekao Real Sosjedad, a meč je završen identičnim rezultatom 2:2.

Imali smo jako miran meč bez puno uzbuđenja do 32. minuta igre kada Gece dovodi domaću ekipu u vođstvo nakon odbitka.

Nakon samo 2 minuta usledio je odgovor gostiju koji do izjednačenja dolaze preko Januzaja.

Par napada nakon izjednačenja Sosjedad preokreće rezultat, a strelac je bio Isak na još jednu dobru loptu asistenta kod prvog gola Zalude.

Konačan rezultat postavio je Gakpo u 54. minutu na asistenciju Gecea za 2:2!

Bio je bolji rival PSV do kraja meča, ali nije uspeo da dođe do pobede.

Nismo imali preterano interesantan meč u Frankfurtu.

Ekipa Ajntrahta igrala je nerešeno sa Fenerbahčeom 1:1.

filip kostić-ajntraht-stutgart-rezultat-golovi-igrač meseca
Kostić asistent u remiju Ajntrahta! (FOTO: Guliver Images)

Konačan rezultat postavljen je već u prvom poluvremenu. Gosti su poveli golom Ozila u 10. minutu susreta nakon odbitka, da bi pred kraj poluvremena Lamers izjednačio nakon sjajnog pasa Filipa Kostića.

Naš fudbaler se nalazi u sjajnoj formi što je potvrdio i današnjim nastupom!