REAL NE DA TITULU: Biće neizvesno do poslednjeg kola!

laliga-real-madrid-granada-rezutlat
Real ne da titulu (FOTO; Guliver)

Fudbaleri Real Madrida savladali su ubedljivo Granadu rezultatom 4:1, u 36. kolu špnaske La Lige.

„Kraljevski klub“ je od samog starta meča krenuo agresivno, to se isplatilo već u 17. minutu kada je Luka Modrić usepo rutinski da zatrese mrežu domaćina.

Da Real Madrid ode sa dupliranim vođstvom na veliki odmor potrudio se Rodrigo u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Već tada se moglo naslutiti koja će ekipa odneti sva tri boda.

Nadu Granadi dao je Molina u 71. minutu, ali to je sve što smo mogli da vidimo od domaćina na današnjem meču.

Četiri minuta kasnije Odrizola je iskoristio dobru asistenciju Edena Azara i tako ponovo vratio nešto mirniji rezultatski plus na konto Real Madrida.

Konačan rezultat na meću postavio je Karim Benzema, kome je ovo bio 22. pogodak u šampionatu.

Ovo je bila veoma važna pobeda za Real Madrid, budući da se sada nalaze na samo dva boda od prvoplasiranog gradskog rivala Atletika.

Do kraja španske La Lige ostalo je još samo dva kola…

KAKVE BISERE IMA BORUSIJA: Sančo i Haland doneli trofej Dortmundu!

OBVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS