Neubedljiv remi Bilbaa i Sosijedada

laliga-bilbao-sosijedad
Remi Bilbaa i Sosijedada (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Atletik Bilbaa remizirali su sa Real Sosijedadom rezultatom 1:1, u 29. kolu španske La Lige.

U poslednjoj utakmici 29. kola španskog prvenstva tim iz Baskije i Real Sosijedad podelili su bodove nakon velike borbe.

Bilbao je teškom mukom stigao do prednosti, budući da je prvi gol na meču postigao tek u 85. minutu utakmice.

Pogodak za goste dao je Viljalibre, koji je na fenomenalan način zahvatio loptu glavom i savladao golmana protivničke ekipe.

Kada se činilo da će Bilbao ostvariti pobedu, Real Sosijedad je uspeo u samom finišu da stigne do boda u ovom neefikasnom meču.

Lopez je izjednačio rezultat na 1:1, u 89. minutu meča.

Ovim remijem dve ekipe su nastavile sa promenjivim rezultatima, budući da Sosijedad već četvrti meč u nizu ne zna za pobedu, dok je ovo treći meč Bilbau takve vrste.

Zvezda ide ka tituli: Deki i Stanoje zakuvali, Ivanić rešio derbi!

Obavezno pogledajte:CRVENA ZVEZDA vs PARTIZAN | Meridian PES Predictor #48 | @Beki