DOVOLJAN I BOD: Volfsburg u Ligi šampiona!

bundesliga-volfsburg-frajburg
Remi Volfsburga (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Lajpciga i Volfsburga odigrali su 2:2 u 33. kolu Bundeslige, što znači da je Volfsburg naredne sezone u Ligi šampiona.

Volfsburg je stigao do prednosti u 12. minutu, Maksimilijan Filip je primio loptu na 20 metara od gola, namestio se i šutirao, lopta je završila u samom gornjem uglu, neodbranjiv šut za prednost gostiju.

Nakon toga je Gerhart oduzeo loptu, dodao do Bakua, koji ej pogodio za 2:0, ali…

Marcel Zabicer je poslao sjajnu loptu Džastinu Klajvertu, ovaj se oslobodio rivala, pa ga bacio na zemlju, da bielegantnim udarcem završio posao.

Ekipa Lajpciga je stigla do izjednačenja u 78. minutu, tada je sudija pokazao na belu tačku,siguran izvođač je bio Marcel Zabicer za, ispostaviće se, konačnih 2:2.

Međutim, i to je dovoljno da gosti odu u Ligu šampiona.

BORBA ZA TITULU JE GOTOVA, ALI ZA LŠ TEK POČINJE: Milan napravio kiks..

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS