Fudbaleri Kadiza su napravili neverovatan podvig, jer su na gostujućem terenu savladali ekipu Real Madrida minimalnim rezultatom 1:0, u okviru šestog kola La Lige.

Jedni pogodak na meču postigao je Alvaro Negredo.

Od samog početka utakmice gostujući fudbaleri su krenuli veoma agresivno sa željom da što pre postignu gol.

Nagrada za njihovu bolju igru i dominaciju na trenu usledila je u 16. minutu kada je Negredo zatresao mrežu posle dve propuštene prilike.

Sa druge strane za čitavo poluvreme fudbaleri Reala nisu uspeli da stvore neku stopostotnu priliku za gol.

Tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 1:0 za Kadiz.

Nakon pauze očekivala se potpuna dominacija aktuelnog šampiona Španije, ali nije bilo baš tako.

Oni jesu imali blagu terensku inicijativu, međutim nisu uspeli da pogode iz jedne od dve ozbiljne prilike.

Najpre je u 68. minutu pokušao Žunior Vinisius, ali je lopta završila pokraj desne stative, a onda je u 82. minutu zapretio i Karim Benzema međutim nije imao sreće jer je lopta završila na prečki gola Kadiza.