PAOK prokockao prednost, šansu vidi u revanšu!

Krasnodar je na svom terenu pobedio PAOK (FOTO: Andrei Shramko\TASS via Getty Images)

Plej-of runda za odlazak u Ligu šampiona donela nam je večeras tri zanimljive utakmice.

Fudbaleri Krasnodara su na svom terenu pobedili PAO Ksa 2:1, iako je grčki klub prvi došao do gola.

Već peti minut utakmice doneo je veliku priliku za PAOK. Nakon igranja rukom Kaja, sudija je dosudio jedanaesterac, ali je golman Krasnodara sjajno intervenisao pa se rezultat nije promenio.

U 31. minutu uspeo je PAOK da dođe do gola. Andrija Živković je pobegao po levoj strani i uputio pas Pelkasu, koji se iskupio za promašeni penal.

Ipak, samo nekoliko minuta kasnije usledio je izjednačenje. Iz penala.

Viktor Klason je poslao loptu po sredini gola Živka Živkovića – 1:1! Usledilo je nešto mirnije poluvreme sve do 70. minuta kada smo videli treći gol.
Imao je PAOK nekoliko promašaja, a to je kaznio Kabela nakon loše reakcije protivničke odbrane. Posle vođstva i promašenog penala, PAOK sasvim sigurno ne može biti zadovoljan ovakvih ishodom.
Istovremeno, Salcburg je pobedio Makabi na gostujućem terenu sa 2:1, a Slavija iz Praga i Midtlijand su remizirali 0:0.

Za razliku od svih dosadašnjih rundi, u plej-ofu za Ligu šampiona će se igrati dve utakmice.

LOŠE VEČE ZA VOTFORD Četvrtoligaš izbacio Ivićeve pulene iz Liga kupa!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najveći FUDBALSKI stadioni | TOP LISTA | Meridian Sport TV