Saga nije gotova: Mirotić ništa nije potpisao?!

3
Foto by ALTERPHOTOS/Acero/DeFodi Images)

Barselona je objavila da Nikola Mirotić više nije igrač Barselone, ali izgleda da saga nije gotova!

Kako prenosi Mundo Deportivo, katalonski klub je zapravo otpustio iskusnog igrača i ugovor o raskidu saradnje je jednostran, odnosno druga strana nije potpisala ništa?!

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Poznati list prenosi kako Basa nije uspela da se dogovori sa Mirotićevim zastupnicima, što dalje implicira da će se u celu priču uključiti Sud.

Upravo će se pravnim putem utvrditi koliko će na kraju Barselona morati da plati Mirotiću, koji potražuje 22 miliona evra, koliko je trebalo da zaradi do 2025. godine do kada je važio ugovor. Igrač sada ima 20 dana da ospori odluku kluba, ali u međuvremenu ima mogućnost da izabere novi klub.

Španci ističu kako se dogovor sa Partizanom više ne podrazumeva, ali u šta više verovati posle ove sage…

Bonus video:

3 KOMENTARA

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo Vas ovde unesite svoje ime