
Dragan Milosavljević, bivši kapiten Partizana, sada igrač Mege osvrnuo se na duel ove dve ekipe u petom kolu ABA lige koji je pripao crno-belima!
Iskusni košarkaš trenutno brani boje najmlađe ekipe u regionalnom takmičenju, dok čeka ponudu iz inostranstva.
– Tu sam (u Megi) na otvorenom ugovoru dok ne nadjem nešto. Drago mi je što sam tu, momci su zaista sjajni. Mladi su i vidi se u svakom trenutku da im nedostaje iskustvo, ali su jako talentovani i dobro rade. Trudim se da im prenesem svoje iskustvo i pomognem koliko mogu – izjavio je bivši reprezentativac medijima po završetku meča.
Kako je dalje naveo čeka neku “lepu priliku”, do tada ostaje u Beogradu.
Mega je sinoć doživela i peti poraz na početku nove sezone u ABA ligi pošto je u gostima izgubila od Partizana sa 86:76.
– Bila je lepa utakmica, hvala navijačima na prijemu i svemu. Lep je osećaj kad dobiješ takvu pažnju navijača posle svih godina sam proveo u Partizanu – rekao je popularni “Gagi kapiten”.
Što se samog meča tiče, skrenuo je pažnju da evroligaške ekipe poput crno-belih koriste svaku grešku rivala.
– Treba im dva minuta treba da odu na 15-20 razlike i onda je jako teško vratiti se. Iako smo i dalje bez pobede, mislim da smo pokazali da napredujemo. Na ovoj utakmici smo pokazali veliku želju i borbu – dodao je Milosavljević.
Za kraj čestitao je Partizanu na pobedi i poželo im puno sreće u nastavku takmičenj i otkrio da se nada trofeju.
– Navijamo i nadamo se trofeju – zaključio je Milosavljević.
KLS: Metalac slavio protiv Slobode, Dinamik ne zna za poraz!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Hana Adrović – Uspeh je ući u TOP 10, sve preko toga je ostvarenje sna!
Korektno zahvaljivanje navijacima i naravno uvek pozitivno ,nadanje trofeju!!!!
Čak ni on nije mogao da pomogne Megi da ostvari i jednu pobedu
Igrajući za Megu koja nikako da dobije pobedu teško da će naći kvalitetan klub
Dobar igrač bio sada je u godinama. Moze samo da igra u Megi i slicnim klubovima.
Ne verujem da se nada trofejima sa Megom već naravno sa Partizanom.
Ne bi bilo loše da gza u bliskoj budućnosti Žoc vrati u redove Partizana
Tako u treba da razmišlja i ima takav stav bavijaci pre svega očekuju to o d svih njih