
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms je izneo utiske posle pobede njegovog tima nad Memfisom 128:112 i brejka na startu plej-ofa NBA lige.
Lebron pohvalio je saigrača Ruija Hačimuru na odličnoj partiji. On je odigrao meč sezone sa 29 poena i šest skokova.
“Hačimura je bio veoma značajan za nas. Pogađao je pravovremene šuteve. Kada su oni napravili seriju u trećoj četvrtini, pogodio je dve trojke, zatim još jednu posle njihove serije u četvrtoj četvrtini. Uvek je bio tu u pravo vreme je pogađao tokom cele večeri i to nam je bilo potrebno, pogotovo sa klupe, znajući koliko dobre rezerve oni imaju. Zaista imaju mnogo sjajnih igrača koji dolaze sa klupe, a sada smo mi uspeli da uzvratimo preko Ruijevom izvanrednom utakmicom”, rekao je Džejms.
Hačimura je prepričao anegdotu iz svlačionice posle sjajne partije u dresu Lejkersa.
“Pre neki dan smo se raspavljali, saigrači su mi govorili da slabo zakucavam, uzalud sam im pokazivao snimke sa jutjuba. Rekao sam: ’Gledajte, u ovoj seriji ću imati jedno atraktivno zakucavanje’ i sada se to desilo. Rekli su mi da budem agresivniji na obe strane terena, i bio sam. Bila nam je potrebna ova pobeda, prvi meč je uvek važan. U plej-ofu je svaki posed važan, a ovo će nam olakšati i posao posle u Los Anđelesu. Ipak, sad se već okrećemo drugoj utakmici”, rekao je Hačimura.
Drugi meč se takođe odigrava u Memfisu, a na programu je u četvrtak u jedan sat i 30 minuta posle ponoći.
EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!
BONUS VIDEO:
Uvek je dobro kad te Lebron hvali, to znači da je Hačimura ostavio sjajan utisak na Lebrona
Hačimura je sad dokazao svim saigračima da može sjajno da igra
Svi su generalno odigrali dobar mec ovaj mina se jeste istakao i u ovakvim utakmicama ocekuje se da neko zablista