
FMP Meridian bio je najprijatnije iznenađenje u ovoj sezoni ABA lige. Rezultati su ulili poverenje u upravu kluba koji je rešio da produžio ugovor sa stručnim štabom!
Košarkaši iz Železnika će sa istim kormilarima nastaviti borbu za vrh regionalnog takmičenja i u narednim sezonama.
Najmlađi trener u ABA ligi, Vasilj Đurić, iskusni Goran Topić i kondicioni trener Feđa Sretenović stavili su paraf na novi dvogodišnji ugovor sa FMP Meridianom.
Timski rezultat “Pantera” nadmašio je sva očekivanja, a individualni napredak igrača je takođe stavka koja sjajnom timu trenera služi za ponos.
Uspešan tim ne treba menjati i zato će FMP Meridian i u naredne dve sezone nastupati sa istim stručnim štabom.
Podsećamo, da je prvi trener Nenad Stefanović potpisao trogodišnji ugovor uoči sezone 2021/2022.
Da li mislite da je ovo pravi potez uprave FMP Meridiana?
KAKAVA PARTIJA BATLERA! Majami na krilim najboljeg igrača izborio majstoricu sa Bostonom!
OBAVEZNO POGLEDAJTE: MERIDIAN ANALIZIRA: Finale Lige šampiona – Sport Fokus EP48!
Kad je nesto dobro i lepo funkcionise ne treba menjati…A FMP Meridian je postigao zapazene rezultate u ovoj sezoni dobrim delom zahvaljujuci treneru Stefanovicu,tako da mu trebaju produziti ugovor,bez razmisljanja!!!!