
U susret večerašnjem finalu Kupa Radivoja Koraća, danas je u Nišu odigrano i finale ”Mini kupa”, završnog kup takmičenja u pionirskoj konkurenciji.
U glavnoj ulozi na terenu je bio bivši član Partizana Vuk Danilović, inače sin predsednika Predraga Danilovića.
U finale su se plasirale ekipe Mege i Partizana, a danas je u finalu znatno bolja bila ekipa Mege koja je trijumfovala rezultatom 94:76 (23:20, 27:15, 19:22, 25:19).
Najbolje kvote za sve sportove samo na Meridianbet.rs
Ovaj talentovani momak je upisao 24 poena, bio je nezadrživ za odbranu Partizana, a ostvario je indeks korisnosti 27. Uz njega blistali su i Nikola Karalić sa 21 i Aleksa Stiković sa 20 poena.
Vuk Danilović je posle meča proglašen za MVP-ja ovog finala.
BONUS VIDEO:
Ovaj dečko je odigrao fantasticno i definitivno doneo prevagu u ovom finalu ..privukao je ogromnu pažnju na sebe