Virtus iz Bolonje je pobedio ekipu Monaka u Francuskoj (72:81) i tako potvrdio prvo mesto u grupi A Evrokupa, a sjajan je bio Miloš Teodosić.

Saša Đorđević, Stefan Marković i Miloš Teodosić dolaze u Beograd!

U TOP 16 fazi formiraju se nove grupe, a sigurno je da će Virtus i Partizan biti u jednoj od njih.

Za to je Teu i saigračima bila potrebna pobeda u Kneževini.

A nije dobro počelo. Izabranici Saše Obradovića su prvu četvrtinu rešili u svoju korist 24:11. Međutim, vrlo brzo se konsolidovao italijanski tim, i na poluvremenu imao jednocifreni minus.

Samo 30 poena u prvih 20 minuta igre za goste, od kojih je 15 postigao neverovatni Teodosić. Držao je svoju ekipu u igri, onda mu se pridružio Kajl Vims, što je bilo dovoljno.

Teo je na kraju imao 35 poena, a Stefan Marković je dodao pet, uz šest asistencija. Ali najlepši trenutak meča bila je njegova rampa:

Odbrana je takođe odigrala veliku ulogu u nastavku, pa su gosti na kraju rutinski slavili.

Partizan svoj meč poslednjeg kola prve faze igra u sredu protiv Limoža.

MICIĆ U ZNAKU 18 i 100 Vasina trocifrena „krađa“ i šutersko veče

OBAVEZNO POGLEDAJTE Zvezda – Baskonija 64:72 | Navijanje u Areni, povreda Brauna, izjave Davidovac, Dženkins, Beron…