Kolarov opet šalje projektile! Šta je 30 metara za njegovu levicu? (VIDEO)

Kolarov
(Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Kakav pogodak kapitena reprezentacije Srbije! Aleksandar Kolarov je ponovo pokazao čitavoj Italiji, ali i Evropi, kakav je majstor za slobodne udarce.

Ovoga puta je u tome mogla da uživa publika na Sardiniji, pošto je iskusni levi bek strelac za Romu na gostovanju Kaljariju.

Kolarov je bio strelac za Romu udvostručivši prednost svog tima nakon što je prethodno Brajan Kristante zatresao mrežu Kaljarija. Srpski internacionalac je u 41. minutu dobio novu priliku da pokaže svu moć svoje levice, a niko nije ostao razočaran. Osim možda navijača Kaljarija.

On je preuzeo loptu u 41. minutu meča nakon jednog faula, postavio je na oko 30 metara od gola Alesija Kranja i potom je usledilo ovo.

Kolarov je raspalio po lopti kako samo on ume, a Kranjo nije mogao ni da odreaguje na ‚‚bombu” Srbina. Zatresla mreža samo delić sekunde nakon upućenog udarca, a Kolarov je to proslavio u svom stilu – samo se nasmejao.

ROMU U LIGI ŠAMPIONA OČEKUJE GOSTOVANJE U ČEŠKOJ!

Igrači su mu potrčali u zagrljaj, a Euzebio Di Frančesko je konačno mogao da odahne. Bio je to njegov sedmi pogodak za Vučicu od dolaska u klub prošlog leta, a svetu je i ovog leta pokazao kakav razoran udarac ima na meču Svetskog prvenstva protiv Kostarike.

Ipak, to olakšanje Di Frančeska nije potrajalo, jer je Roma do kraja susreta sve uprskala. Imali su laganih 2:0 sve do 84. minuta kada je Jonica prepolovio zaostatak Kaljarija.

U nadoknadi vremena se dešava potpuni haos, zbog raspravljanja Luka Čepiteli i Darijo Srna dobijaju crvene kartone, ali Kaljari i sa dva igrača manje uspeva da izjednači preko Marka Saua!

Roma je sada na šestom mestu i ima 21 bod posle 15 kola, ali bi čak šest timova moglo da ih prestigne do kraja tekućeg kola.

POSLUŠAJ NOVI EVROGOL PODKAST, BILO JE SJAJNIH PRIČA SA SVIH MERIDIJANA!