KEJN S POLA TERENA U 90+3: Totenhem nokautirao Juve u spektaklu!

Spektakularan gol Kejna za pobedu Totenhema nad Juventusom (FOTO: printscreen)

Međunarodni kup šampiona donosi spektakularne duele, a upravo takav bio je onaj u kom su se sastali Juventus i Totenhem.

Finalista Lige šampiona slavio je s 3:2 protiv prvaka Italije, u “ludoj” utakmici na Nacionalnom stadionu u Singapuru i još luđoj završnici iste.

U dresu “stare dame” između ostalih debitovali su Adrijen Rabio i Matjas de Liht, dok je u timu iz Londona prve minute odigrao Tanguj Ndombele.

Hari Kejn pokvario debi Matjasa de Lihta (FOTO: Juventus FC)

Mauricio Sari izvršio je osam izmena, a njegov kolega Maurisio Poketino čak deset.

Totenhem je odlično igrao u prvom poluvremenu, stvarao šanse, a kao nagrada je stiglo vođstvo posle pola časa igre.

Lamela se najbolje snašao nakon odbitka pošto je Đanluiđi Bufon odbranio šut Troja Perota.

U nastavku je Juventus zaigrao znatno bolje, pa je preko Gonzala Iguaina, koji je ušao u igru, izjednačio u 56. minutu.

Argentinac je sjajno razmenio dupli pas s Bernadeskijem, pa s nekih 15 metara rutinski savladao Gazanigu.

Svega četiri minuta kasnije Kristijano Ronaldo doneo je preokret “staroj dami”.

Posle odličnog prodora De Šilja po levoj strani, utrčao je i zatresao mrežu “pevaca”.

Nakon izlaska Ronalda, sve je krenulo nizbrdo za Juve (FOTO: Juventus FC)

Popustila je odbrana Juventusa u 65. minutu, kad je dodavanje Ndombelea završilo na petercu.

Lukas, koji je bio gotovo sam, bez problema je savladao Šćešnog.

Zatim, završnica za pamćenje, u režiji Harija Kejna, fudbalera koji je takođe ušao u igru u drugom poluvremenu.

Istrčavanje na nekih 12, 13 metara skupo je koštalo Šćešnog, kad je sjajni napadač iz prve, iz kruga na centru matirao golmana Juventusa.

U narednim utakmicama Međunarodnog kupa šampiona, Totenhem će odmeriti snage s Mančester junajtedom, a Juventus s Interom.

MATIĆ KAPITEN JUNAJTEDA, ALI… Navijači „đavola“ vređali Srbina!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Košarkaška reprezentacija Srbije: Okupljanje pred Svetsko prvenstvo, očekivanja Gudurića i Micića