PIROVA POBEDA JUVENTUSA: Stara dama ponovo slavila, ali stala bez Dibale!

paolo dibala-juventus-sampdorija-povreda-gol-rezultat
DIbala je postigao gol, pa doživeo povredu (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Juventusa stvarili su novu pobedu na svom terenu, pošto su u šestom kolu Serije A pobedili Sampdoriju rezultatom 3:2, ali je utakmica ostala u senci povrede Paola Dibale.

Juventus je do vođstva došao upravo preko Dibale, koji je iskoristio Lokatelijevu asistenciju i zatresao mrežu već u 10. minutu meča. Ipak, nedugo zatim – usledile su loše vesti.

Dibala je doživeo povredu mišića, te je morao da napusti teren i to u suzama. Zaradio je ovacije sa tribina, svesni su svi u Juventusu da je odlaskom Kristijana Ronalda, Dibala još više najvažniji igrač svoje ekipe.

Leonaro Bonući je u 43. minutu stigao do novog gola, precizan je bio sa bele tačke i duplirao prednost Juventusa.

U finišu prvog dela igre, Sampdorija je uspela da dođe do gola preko Jošide, ali je drugo poluvreme otvoreno sjano po Juventus.

Nakon asistencije u prvom, Lokateli je upisao i gol u drugom poluvremenu. i tako potvrdio pobedu “stare dame”, koja se očigledno vraća na pobednički kolosek.

Ipak, Sampdorija se nije predavala, pa je u finišu meča ponovo došla do gola, a strelac je bio Kandreva.

Juve sada ima osam bodova i zauzima osmo mesto, dok je Sampdorija 14. sa pet.

TI SI MALDINI, ŠTA TI VIŠE TREBA? Kako je Danijel nastavio dinastiju u Milanu…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23