Super liga: Javor pobedio sa igračem manje, Zlatibor do remija u 87. minutu!

javor-metalac-super lgia srbije-rezultat-golovi
Javor je ostvario pobedu nad Metalcem (FOTO: FK Javor)

Nije samo večiti derbi, Super liga Srbije donela nam je danas još dva zanimljiva duela.

Fudbaleri javora ostvarili su novu pobedu na gostujućem terenu, pošto su u Milanovcu bili bolji od Metalca sa 2:1, dok su fudbaleri Inđije remizirali protiv Zlatibora sa 2:2.

Fudbaleri Javora poveli su već u 13. minutu utakmice, kada je Luka Lukoivć matirao golmana domaćih, a prednost je duplirana samo sedam minuta kasnije.

Ovog puta strelac gola bio je Filip Pavisić, ali je kraj prvog poluvremena doneo veliki problem za goste. Tričković je dobio drugi žuti karton, pa je Javor u nastavak ušao sa igračem manje.

U 51. minutu videli smo i gol Metalca i to sa bele tačke, pošto je Jokić uspešno realizovao jedanesterac.

Zlatibor i Inđija odigrali su uzbudljivu utakmicu, a domaći su prvi stigli do gola nakon 35 minuta igre. Janjić je bio precizan, ali njihova radost nije dugo trajala.

Najpre je Bastajić pogodio u 38. minutu, a onda je doneo potpuni preokret samo dva minuta kasnije i to golom iz penala.

Ipak, baš kada smo pomislili da će Inđija upisati pobedu, na scenu je stupio Vukić, koji je golom u 82. minutu poravnao rezultat.

U narednom kolu Super lige Srbije, Javor dočekuje Crvenu zvezdu, Inđija će igrati protiv Bačke, Metalac protiv Radnika, a Zatibor protiv Vojvodine.

Voždovac čuva “Krov”!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: TOP 10 NAJBOLJIH POKER IGRAČA NA SVETU | PART 2 | Meridian Sport TV