Srbi u Čempionšipu: Ivić se raduje, Paunović ponovo tuguje!

ivic-paunovic-cempionspit-votford-reding
Dinić je govorio o Iviću (Photo by Ross Kinnaird/Getty Images)

Fudbaleri Redinga ubedljivo su poraženi na svom terenu od ekipe Prestona u 10. kolu engleskog Čempionšipa – 3:0, dok je Votford Vlade Ivića u duelu sa Stoukom prekinuo niz bez trijumfa – 3:2.

Tim koji vodi Veljko Paunović doživeo je drugi uzastopni poraz, ali je i dalje na čelnoj poziciji i to sa tri boda više od Svonsija, koji je na drugoj poziciji.

Nakon slabog prvog poluvremena i promašenog penala, Sinkler je pogodio u 64. minutu i najavio ubedljivu pobedu svog tima.

Samo četiri minuta kasnije Ris je postigao rugi gol, a tačku je stavio Pots golom u petom minutu sudijske nadoknade.

Reding u sledećem kolu dočekuje Stouk, a Preston, koji je 13. sa 13 bodova, gostuje Roteramu.

Kada se radi o drugom duelu, Votford je slavio protiv Stouka sa 3:2, a pitanje pobednika rešeno je u 90+2 minutu golom Ismaila Sar.

Gosti su do vođstva stigli već u 2. minutu golom Flečera, a izjednačenje je doneo Kliverli u 28. minutu meča.

Devetnaestogodišnji Žoao Pedro je četvrtim pogotkom u sezoni u 61. minutu iz penala doneo prednost Votfordu, ali je Pauel u 81. izjednačio.

Gledali smo vrlo uzbudljv finiš, a Votford je ipak imao inicijativu, što se i isplatilo u zaustavnom vremenu.

Ekipa Vlade Ivića je sa Noričom na deobi trećeg mesta sa 18 bodova.

KRENE PA STANE Junajted je sam sebi najveći neprijatelj!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Savić intervju: SPREMAM NASLEDNIKA! | MOJ UGAO #04