LUDNICA U ŠPANIJI: Srbi obradovali Hetafe, Suarez sačuvao Atletiko!

stefan mitrovic-hetafe-atletiko-golovi-rezultati
Mitrović je bio strelac za Hetafe (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Atletiko Madrida uspeli su da preokrenu protiv Hetafea i slave rezultatom 2:1 u šestom kolu LaLige, ali pored dva gola Luisa Suareza, više se priča o srpskim fudbalerima.

Evo o čemu se radi. Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović će postati miljenici navijača Hetafea.

Hetafe punih deset godina i 19 utakmcia nije uspevao da dođe do gola protiv Atletika, a onda su na scenu stupili Srbi.

U haotičnoj završnici prvog poluvremena vanrednog 6. kola Primere, Hetafe je poveo protiv šampiona.

Tamo je bio Nemanja Maksimović, a njegov centaršut u napadu pronalazi štopera Stefana Mitrovića, koji se našao pred golom Atletika kao da je napadač, i sjajnim udarcem glavom uspeo da matira Oblaka za 1:0 i veliko slavlje na tribinama.

Ipak, pitao se tu i Suarez, koji je najpre doneo izjednačenje u 78. minutu, a onda i potpuni preokret u 91. minutu utakmice.

Vredno pomena je i da je HEtafe od 74. minuta igrao sa igračem manje.

MIHAJLOVIĆ PRIGOVARAO I “POCRVENEO”: Bolonja remizirala uz diskutabilan penal!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Partizan – Crvena zvezda (1:1) | Večiti podelili bodove | Amtosfera sa utakmice