RENESANSA ANDRIJE ŽIVKOVIĆA: Postigao prvi gol i u grčkom prvenstvu

Živković postigao novi gol za PAOK (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

Srpski fudbaler Andrija Živković preporodio se otkako je prešao u grčki PAOK.

Nedavno je srušio svoj bivši klub, Benfiku, u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a danas je postigao novi gol, ovoga puta u grčkom prvenstvu.

PAOK je na svom terenu u utakmici drugog kola grčke Superlige odigrao 1:1 sa Atromitosom, a jedini gol za domaće postigao je upravo Andrija Živković.

On je u 57. minutu doneo vođstvo svojoj ekipi, ali su gosti stigli do izjednačenja 20 minuta kasnije, zahvaljujući autogolu Miraja, za konačnih 1:1.

Nekadašnji fudbaler Partizana je na terenu svih 90 minuta.

Očigledno da mu crno-bela boja prija i ako ovako nastavi, nema sumnje da će biti jedan od vodećih igrača PAOK-a.

Ono kad je ljubav prema klubu stvarno prava: Fudbaler Čelsija spasio Vigan!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najveći STADIONI na svetu | TOP LISTA | Meridian Sport TV