TSC je uprkos igraču manje tokom većeg dela meča prebrodio gostovanje na Banjici protiv Rada slaveći sa 4:3 u 25. kolu Superlige.

Andrija Kaluđerović je u četvrtom minutu doveo Rad u vođstvo, ali su Đuro Zec u 25. i Nenad Lukić samo minut kasnije doneli preokret gostima.

Usledio je crveni karton za iskusnog Gorana Antonića u 27. minutu, ali to nije sprečilo Vladimira Silađija da u četvrtom minutu nadoknade uveća vođstvo gostiju.

Janko Tumbasević je u 69. doneo ubedljivih 4:1 TSC-u, a Rad je do kraja meča stigao do časnog poraza golovima Aleksandra Busnića u 70. i Kaluđerovića u 89.

Milan Perendija u neverici posle primljenog gola Rada (FOTO: Starsport)

Čak tri gola viđena su u završnoj četvrtini meča u Novom Sadu gde je Vojvodina ugostila lučansku Mladost.

Nemanja Čović je 66. doveo domaćina u vođstvo, a greška golmana gostiju Zlatka Zečevića duplirala je prednost “lala”.

Miloš Šatara je u 82. minutu samo smanjio prednost Vojvodine postavivši konačni rezultat.

Radnik je stigao do treće uzastopne pobede pošto je u Surdulici bio bolji od Javora slaveći protiv Javora 2:0.

Strelci su bili Evgen Pavlov u 27. i Vuk Mitošević u 80. minutu.

Napredak nije uspeo da iskoristi prednost domaćeg terena u duelu protiv Proletera odigravši samo 0:0 na stadionu “Mladost” u Kruševcu.

Zvezdi dovoljno poluvreme: Ben presudio Mačvi, vratio se Jovičić