Fudbaleri Fulama i Šefilda remizirali su 1:1 u petom kolu Premijer lige.

Važi Aleksandar Mitrović za standarnog strelca Fulama, ali ovog puta nije imao sreće, čak se može reći da je bio tragičar.

Mitrović je u 57. minutu imao priliku da sa bele tačke donese prednost svom timu, ali je promašio penal.

Dvadesetak minuta kasnije, Lukman je činilo se skinuo teret sa leđa Mitrovića. Gol u 77. minutu doneo je Fulamu 1:0 i baš kada su svi mislili da će upisati pobedu usledio je hladan tuš.

Pet minuta pre kraja regularnog dela utakmice Šarp je matirao sa bele tačke golmana Fulama i doneo svom timu barem jedan bod.

Penal je skrivio upravo Mitrović, ovo definitivno nije bio njegov dan.

I ovaj penal je dosuđen nakon konsultacije VAR, kao i mnogi drugi u Premijer ligi, a o tome se uveliko priča.

Nisu se predavali igrači Fulama, Mitrović je u samom finišu imao dve odlične prilike da ispravi svoju grešku, ali je prvi put lopta otišla pored leve, a drugi put pored desne stative.

U narednom kolu nacionalnog šampionata, Fulam će igrati protiv Kristal Palasa na svom terenu, dok će ekipa Šefilda gostovati Liverpulu.