FULAM BRUTALAN NA STARTU: Urnebesan gol Mitrovića!

aleksandar mitrović-fulam-urnebesan-gol
Aleksandar Mitrović nastavlja da rešeta (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Fulama su u drugom kolu Čempionšipa pobedili ekipu Hadersfilda u gostima, rezultatom 1:5. Gol za gostujući tim postigao je i naš Aleksandar Mitrović, pogodak koji je već hit na društvenim mrežama!

Sjajno je Fulam počeo meč, već u devetom minutu je jedan od defanzivaca domaćih vratio loptu do golmana Rajana Skofilda, a Aleksandar Mitrović poput “predatora” osetio potencijalni kiks golmana, koji je zatim katastrofalno ispucao loptu, pogodio Mitrovića na nekih 7-8 metara, verovatno u grudi, pa je lopta završila u mreži Hadersfilda.

Semafor je pokazao 0:1, što je ispostaviće se bila uvertira u dalju dominaciju Fulama.

Drugi gol za Fulam usledio je u 37. minutu, pogodak je postigao vezni fudbaler Fulama, Džošua Onoma.

Uspeli su domaći da se na kratko vrate u igru, golom Pirsona u 42. minutu, međutim već u sledećem minutu Fulam uzvraća, Karvaljo postiže treći pogodak, pa se u svlačionicu otišlo sa velikih 1:3 za Fulam.

Drugo poluvreme je nastavljeno mirno, sve do 72. minuta kada je Hari Vilson dobio crveni karton. Usledila je na kratko ofanziva Hadersfilda, međutim Fulam i pored igrača manje postiže četvrti pogodak, Kavaleiro u 78. minutu za 1:4. Poslednji gol na meču za konačnih 1:5, po drugi put, ponovo postiže Kavaleiro u nadoknadi vremena.

Sjajan početak sezone za Fulam i našeg Aleksandra Mitrovića. Nema sumnje da će ponovo biti jedan od glavnih favorita za povratak u Premijer ligu.

ČELSI JE SILA! “Plavci” preslišali Palas, Aston Vila nije ista bez Griliša!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Doček olimpijaca u Beogradu: Strahinja Rašović, Maja Ognjenović, Tijana Bogdanović