
Zlatan Ibrahimović ne isključuje mogućnost povratka iz fudbalske penzije.
On je u junu posle utakmice Milana protiv Verone u poslednjem kolu Serije A pred punim “San Sirom” objavio da će okačiti “kopačke o klin”, ali po najnovijoj izjavi Šveđanin bi mogao uskoro ponovo na teren.
“Sada ne žurim. Videćemo šta će se dogoditi. Prošle su samo tri sedmice otkako sam se penzionisao. Možda se vratim na teren… Možda ću za nekoliko meseci ponovo biti u trening centru Milana”, rekao je Ibrahimović i dodao:
“Zahvalan sam svima koji bi želeli ponovo da me vide u Milanu, čak i kao trenera. Milan će uvek biti u mom scru, prošao sam mnogo toga sa klubom. Ljubav koju primam od navijača mi daje snagu”.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
Bivši as Milana i brojnih evropskih velikana dobro se snalazi u penziji.
“Zaista sam opušten i to me iskreno čudi, jer nisam mislio da će tako biti. Zamišljao sam da će biti mnogo stresnije”, zaključio je Ibrahimović.
Najveća greška Zlatana Ibrahimovića
BONUS VIDEO:
Nisam ni verovao da zaista odlazi u penziju a ne bi me čudilo i da se upusti u trenerske vode!
Ibrahimović je dovoljno blesav da se vrati u profesionalno igranje, a i dovoljno sposoban da igra kao i mnogo mladji od njega!
Čisto sumnjam da će se vratiti kao igrač
Apsolutno ocekivano od naseg Zlatana,tri nedelje penzije za njega su puna kapa,sada bi vec u akciju,i realno ga je ocekivati kao trenera u Milanu….Ne moze on bez fudbala,navijaca,akcije!!