ŠTA SMO VIDELI OD VEČITIH? Rikardo promašio pobedu, Zvezdu ponovo koštala glupost Kange! (VIDEO)

FK Partizan
Partizan je mogao do pobede (FOTO: Starsport)

Večiti se nisu proslavili rezultatima u Evropi, ali je epilog mogao da bude i daleko drugačiji.

Crvena zvezda je poražena od Trabzona (2:1), dok je Partizan odigrao nerešeno sa Nicom (1:1).

Šta smo videli od večitih u četvrtak uveče?

Zvezda se suprotstavila šampionu Turske, ali nije uspela da upiše povoljan rezultat. Hamšik je na startu meča iskoristo smušenost odbrane crveno-belih i doveo domaće u vođstvo, a četa Miloša Milojevića pokušala je da se vrati u meč.

Tada je nespretni Kings Kangva zaradio isključenje, a nedugo posle toga na scenu je došao Gelor Kanga!

Nova kriminalna greška Kange koštala je Zvezdu, Trezege je dao gol za TV špice, a Zvezda je ostala bez bodova.

Uspeo je Veljko Nikolić golom da smanji na 2:1, ali je to bilo sve što je četa Miloša Milojevića uradila.

Zvezdin večiti rival, Partizan, pružio je fenomenalnu partiju. Ali od trećeg do 90. minuta…

Neopreznu odbranu crno-belih Nica je kaznila već u drugom minutu, a od tada je na terenu glavnu reč vodila četa Gordana Petrića.

Dijabate je doneo izjednačenje, a malo je falilo da Partizan uzme i sva tri boda.

Da se tako nešto ne desi pobrinuo se Rikardo Gomeš! Najbolji strelac crno-belih promašio je fenomenalnu šansu i ostavio Partizan bez pobede.

Dakle, kada se sve sabere i oduzme – viđena je jedna, ne toliko kvalitetna Zvezda koja je zasluženo poražena od Trabzona, a porazu crveno-belih kumovala je nova katastrofalna greška Gelora Kange i isključenje Kingsa Kangve, te više nego dopadljiv Partizan koji nije imao sreće da sruši 188 miliona evra vredniji tim.

Da li večiti mogu do nokaut faze evropskih takmičenja? Pišite nam vaše mišljenje u komentarima.

UEFA KOEFICIJENTI: Topi se prednost Srbije, evo kada kreću problemi!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Meksiko i osvoji dres! EP11 | Meridian