TSC DRŽI KORAK SA ZVEZDOM: Preokret protiv Radnika doneo drugo mesto timu iz Topole!

5
tsc-fudbal-suepr liga srbije
TSC "okrenuo" Radnik za drugo mesto na tabeli! (FOTO:FK TSC Bačka Topola)

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu u Bačkoj Topoli Radnik iz Surdulice sa 2:1, u utakmici 13. kola Super lige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Radnik je poveo u 22. minutu golom koji je postigao Mihailo Oreščanin, a izjednačio je Saša Jovanović u 31. minutu. Pobedu domaćima doneo je Martin Mirčevski pogotkom u 53. minutu.

Radnik je imao dobru priliku da izjednači, ali je Miloš Spasić u petom minutu nadoknade promašio jedanaesterac.

TSC je nastavio niz dobrih rezultata, ostvario je treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i drugi je na tabeli sa 26 bodova. Isti broj bodova ima i prvoplasirana Crvena zvezda, koja ima i tri utakmice manje.

Radnik je i dalje jedina ekipa bez pobede u Super ligi i poslednji je na tabeli sa četiri boda.

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Ivanjici Javor sa 2:0 u drugom po redu meču 13. kola Super lige.

Strelci za Voždovac bili su Marko Mijailović u 32. i Miloš Pantović u 82. minutu.

Voždovac je od 84. minuta igrao sa igračem manje na terenu, nakon što je Pantović “zaradio” isključenje.

Voždovac je stigao do sedme pobede u prvenstvu i sa 23 poena zauzima peto mesto na tabeli. Javor je na 11. mestu sa 12 bodova.

U narednom kolu Voždovac će dočekati Partizan, dok će Javor gostovati Čukaričkom.

Fudbaleri Napretka pobedili su na svom terenu Kolubaru sa 4:0, u poslednjem meču subotnjeg dana Super lige Srbije.

Strelci za Napredak bili su Marko Šarić u 11, Marko Putinčanin u 26. i 33. i Bojan Čečarić u 88. minutu.

Napredak je zabeležio četvrtu pobedu u prvenstvu i sa 14 bodova zauzima deveto mesto. Kolubara je na osmoj poziciji sa 14 poena.

U narednom kolu Napredak će gostovati Mladosti, dok će Kolubara ugostiti Mladost GAT.

Izvor: Beta

MILOJEVIĆ SPREMAN ZA NAREDNOG RIVALA: Ne treba nam posebna motivacija pred Mladost!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Marko Milošević FK Astana – Najveći uzor mi je bio Radovan Radaković! EP 44