
Bivši igrač Partizana Vojislav Stanković vratio se u srpski fudbal.
On je predstavljen kao novi igrač Železničara iz Pančeva i biće deo tima debitanta u Superligi Srbije.
Defanzivac je tako posle osam godina napustio Azerbejdžan gde je igrao za Inter iz Bakua, Gabalu i Nefči.
EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije
Stanković je ponikao u Dinamu iz rodnog Vranja, odakle je prešao u OFK Beograd, a u januaru 2010. godine postao je igrač Partizana.
Za crno-bele odigrao je 102 meča i postigao verovatno najvredniji gol u klupskoj istoriji u poslednjih petnaestak godina.
Radi se o meču plej-ofa protiv Anderlehta za plasman u Ligu šampiona kada je štoper izveo pobedonosni penal i tako je Partizan u sezoni 2010/11 izborio plasaman u elitno klupsko takmičenje.
Stanković je sa “Parnim valjkom” pet puta bio prvak države, a stigao je i do kapitenske trake.
Sprema se spektakl: Partizan na CSKA i Džikića
BONUS VIDEO:
Neka mu je srecno i bericetno,svuda podji,ali svojoj kuci dodji!!!!