DERBI KOJI TO NIJE NI BIO: Real i bez Benzeme samleo Sevilju!

2
real madrid-antonio ridiger
Real Madrid slavio protiv Viljareala! (FOTO: Guliver images)

Fudbaleri Real Madrida prosto su samleli večeras u derbi meču na svom terenu Sevilju sa 3:1, u utakmici 11. kola španske Primere i to bez najboljeg igrača Karima Benzeme koji je zbog povrede propustio ovaj duel!

Strelci za Real bili su Luka Modrić u petom, Lukas u 79. i Federiko Valverde u 81. minutu, dok je jedini gol za Sevilju postigao Erik Lamela u 54. minutu.

Srpski reprezentativac u dresu Sevilje, Nemanja Gudelj na terenu je proveo svih 90 minuta.

Real se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 31 bodom, šest više i utakmicom više od drugoplasirane Barselone. Sevilja je na 14. poziciji sa 10 poena.

U narednom kolu, Real će dočekati Đironu, dok će Sevilja ugostiti Rajo Valjekano.

Fudbaleri Majorke pobedili su večeras u gostima Valensiju sa 2:1, u meču 11. kola španske Primere.

Povela je Valensija golom Edisona Kavanija iz penala u 52. drugom minutu, da bi preokret i pobedu Majorki doneli pogocima Vedat Murići iz penala u 66. i Li Kang-In u 83. minutu.

Majorka je upisala treću pobedu u prvenstvu i sa 12 bodova zauzima 12. poziciju na tabeli. Valensija je na devetom mestu sa 15 poena.

U sledećem kolu, Majorka će dočekati Espanjol, dok će Valensija ugostiti Barselonu.

Fudbaleri Valjadolida pobedili su danas kao domaćini Real Sosijedad sa 1:0, u meču 11. kola španske Primere.

Strelac pobedonosnog gola za Valjadolid bio je Serhio Leon u 16. minutu.

Valjadolid je zabeležio četvrtu pobedu u šampionatu i sa 14 bodova zauzima 11. poziciju na tabeli. Real Sosijedad je na trećem mestu sa 22 poena.

U narednom kolu, Valjadolid će gostovati Osasuni, dok će Real Sosijedad dočekati Betis.

(Izvor: Beta)

VIOLINA DRAMA U REŽIJI ORLOVA: Milenković asistirao – Jović pogodio u 90. minutu, Inter ipak ukrao pobedu (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Belgiju i osvoji dres! EP21| Meridian