RUŽNE SCENE U HUMSKOJ: Radnički nije hteo da igra, igrači umalo da napuste teren! (VIDEO)

radnički niš-lazar arsić
Nišlije su ponovo u Evropi! (FOTO: Starsport)

Ružne scene su viđene pred kraj prvog poluvremena u Humskoj kada je nastao pravi cirkus koji su kreirali fudbaleri Radničkog iz Niša!

Naime, Milan Stefanović je, posle VAR asistencije, dosudio penal za domaćina nakon što je Miljan Vujadinović igrao rukom u sopstvenom petercu.

Sa time nisu mogli gosti da se pomire pa je najžešći u protestima bio Lazar Arsić koji je na kraju dobio crveni karton! Nisu hteli igrači Radničkog u jednom trenutku ni da nastave da igraju, ali su se ipak vratili na teren…

Čitava zbrka je dovela do toga da prvi deo igre potraje celih 57 minuta?! Zaista se ne pamti da je gotovo sat vremena trajalo jedno poluvreme u domaćem šampionatu.

No, i to se desilo, a Radnički je na kraju imao sreće da je porazom TSC-a od Vojvodine (2:0) na kraju izborio plasman u kvalifikacije za Ligu konferencija.

STANOJEVIĆ TUŽAN I UTUČEN: Neću da se ponavljam, osvojili smo mnogo bodova, a titulu ne…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Dejan Ćirjaković Boškić – Ronaldo dolazi da šutira penale za Meridian! EP27