“ĐAVOLI” IZNENADILI “BRĐANE”: Radnički sačuvao bod na “Čika Dači”!

čukarički-tvente-luka adžić
Radnički otkinuo bod Čuki! (FOTO: Starsport)

Radnički 1923 i Čukarički odigrali su danas u Kragujevcu nerešeno 1:1, u meču šestog kola Super lige Srbije.

Poveli su fudbaleri Radničkog 1923 u 21. minutu golom Dušana Stoiljkovića, da bi izjednačenje Čukaričkom doneo Vladimir Lučić pogotkom u 76. minutu.

Radnički 1923 je na 10. mestu na tabeli sa šest bodova, a Čukarički je na drugoj poziciji sa 13 poena.

U narednom kolu, Radnički 1923 će gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati prvoplasiranu Crvenu zvezdu.

Izvor: Beta/Meridian

MILITO POSLUŠAO NAVIJAČA: Uporno je tražio da ubacim veznog igrača! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Ekvador i osvoji dres! EP02 | Meridian