NEŠTO JE “ĐAVOLSKI” LOŠE: Užasno poluvreme u Mančesteru, glavobolja za Ten Haga i Ronalda (FOTO,VIDEO)

erik ten hag-fudbal-mančester junajted
Ten Hag i Ronaldo zabrinuti nakon užasnog poluvremena Junajteda! (FOTO: Printscreen/TV Arena Sport)

Prva utakmica sezone – a na delu isti Mančester Junajted. Prvo poluvreme utakmice protiv Brajtona govori nam da je nešto “đavolski loše” na “Old trafordu”.

Stigao je Erik ten Hag sa misijom da preokrene stvari u Junajtedu, ali prvo poluvreme protiv Brajtona govori nam da će imati izuzetno težak zadatak. “Crveni đavoli već imaju dva gola zaostatka a igra koju prikazuju daleko je od igre tima koji se bori za najviši plasman.

Ten Hag je imao svoje zamisli pre početka susreta, ali jasno se vidi da igrači ne mogu da ih sprovedu u delo.

Junajted prosto nije opasan po gol rivala, jedinu iole izglednu prilku propustio je Bruno Fernandeš na početku susreta, a zatim je usledila kazna Brajtona u režiji dvostrukog strelca Paskala Grosa.

Prvo je novi defanzivac tima, Lisandro Martinez zakasnio sa ofsajd zamkom što je iskoristio Deni Velbek i odličnim pasom pronašao Grosa na drugoj stativi a potonji bez poteškoća sproveo loptu u mrežu.

Drugi gol velika je greška Freda u koejg je izgleda ušao duh Harija Megvajera – nakon udarca Solomona i odbrane De Hee, Brazilac je potpuno zaboravio na samog Grosa koji je iz odbitka povisio na 2:0 u 39. minutu.

Sve to je sa klupe ispratio šokirani Ten Hag, kao i Kristijano Ronaldo, sa čijeg lica je “mogla da se čita” nervoza.

Koliko je loše izgledao Junajted dovoljno govori to što je Portugalac, iako je propustio maltene cele pripreme odmah poslat na zagrevanje.

Ronaldo je ušao u igru u 53. minutu i postavlja se pitanje – Da li Portugalac može  da preokrene stvari na terenu?

LEGENDARNI FUDBALER ČELSIJA OPTUŽIO MITROVIĆA: Nisam video mnogo kontakata, ovakav penal ne sme da se sudi! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Filip Đukić – Mitrović šuri, Duća Vlahović šuri, pomozi Bože! EP 37