PARTIZAN NASTAVLJA POBEDNIČKI NIZ: Voždovac pao na “Krovu”!

5
Partizan na pogon Rikarda i Meniga preko Voždovca! FOTO: Starsport

Partizan je danas u gostima savladao ekipu Voždovca u okviru 14. kola Super lige Srbije rezultatom 4:0 i tako nastavio pobednički niz!

Brzo su se trgli fudbaleri Gordana Petrića nakon kiska u Kupu.

Od tog meča “Parni valjak” ne zna za poraz što u domaćem prvenstvu, što u Evropi.

Danas je pred crno-belima oružje položio Voždovac. Prvi pogodak stigao je već nakon devet minuta igre.

Natho je proigrao Dijabatea, koji je potom poslao centaršut na čijem se kraju našao Rikardo Gomeš koji je glavom sproveo loptu u mrežu za 1:0!

Imao je potpunu inicijativu Partizan i u nastavku prvog poluvremena, pa je bilo samo pitanje trenutka kada će postići i drugi gol.

To se dogodilo u 23. minutu kada je Natho nakon što sam nije uspeo da pogodi okvir gola, proigrao Rikarda Gomeša za velikih 2:0!

Samo četiri minuta kasnije Natho je ponovo bio u ulozi asistenta, a ovoga puta gol je postigao Menig za 3:0!

Jedinu priliku tokom prvog poluvremena Voždovac je imao u poslednjim trenucima prvog dela igre, ali je nisu iskoristili.

Nizale su se prilike crno-belih, kao tokom prvih 45 minuta, ali nisu uspeli Rikardo i Pavlović da materijalizuju svoje prilike.  Konačan rezultat je postavio Terzić pravom majstorijom u 90. minutu susreta za “poker” u mreži rivala!

Nakon ove pobede Partizan se popeo na četvrto mesto tabele sa 27 bodova, dok je Voždovac šesti sa četiri boda manje.

OPERACIJA EURO 2024: Poznat raspored Srbije u kvalifikacijama – “Orlovi” počinju od kuće!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: MUNDIJAL NA DLANU: Upoznaj Kosta Riku i osvoji dres! EP18 | Meridian